Dopracoval som sa k svojej stránke po tom, ako som o pôvodnú doménu prišiel vďaka hostingu, čo určite nezabudnem spomenúť v blogu. Začínam po dlhšej dobe v perfektnom novom designe od Števa Bačkora. A idem skúsiť ukázať, čo som sa za tú dobu naučil vďaka ľuďom okolo mňa aj vlastnej zvedavosti a dúfam (snáď nie celkom neopodstatnene), že aj akej-takej šikovnosti. Od mojich posledných príspevkov na starej adrese som čo-to poskúšal s fotoaparátom aj klávesnicou (medzi značkami <? a ?>). Tak, ak máte chuť, nech sa páči...

Tu by som sa rád poďakoval ľuďom, ktorí ma ťahajú dopredu (či už profesne alebo rozhľadom), možno ľuďom, ktorí mi pomáhajú fungovať. Nebudem ich tu menovať, oni vedia, kto to je. A navyše by som mohol niekoho uraziť, ak by som ho nespomenul, alebo ho napísal na mieste, o ktorom si myslia, že im nepatrí ;)
Každopádne mám za čo ďakovať, pretože som zavislý od ľudí okolo mňa. Nedokážem byť sám a fungovať v "ľudoprázdne". Vždy potrebujem niekoho, kto ma postrčí vpred.
A zároveň sa ospravedlňujem, ak má niekto kvôli mne pocit krivdy. Nie som dokonalý a ani to o sebe netvrdím...

Kto som? Jeden obyčajný študent-programátor. Mám to šťastie (niekto si myslí, že nešťastie) pracovať pre veľkého hráča na slovenskom internete. Tak som nútený učiť sa nové veci, ktoré sa týkajú programovania alebo marketingu. Vďaka jednej zo služieb som začal s fotením ľudí (v prvom rade párty foto) a stretol som tak práve možno aj Vás.
Ako by možno povedal pán Exupéry, som obdivovateľ života a zmien, ktoré prináša. Teraz možno píšem familiárne, ale som sám zvedavý na zmeny, ktoré v týchto odsekoch urobí čas...