Pokeclive.sk

Približne pol roka som fotil ako člen party teamu (pod nickom 0nk0) pre PokecLive sk v Žiline pod dohľadom pecka, ktorý mi veľmi pomohol so zvládnutím techník potrebných pri fotení v pomerne náročných podmienkach, aké sú na diskotékach.
Niektoré z akcií, ktoré som fotil pre PokecLive:
Street Club ZA - Thoxis Bass vol. 3
VAV MDC ZA - HIP - HOP PARTY 3
VAV MDC ZA - Kontrafakt
VAV MDC ZA - Valentínska noc
VAV MDC ZA - Snow Party
Club 54 ZA - Friday Party in 54
Club 54 ZA - Classic 54 party
Club 54 ZA - Long Night
Club 54 ZA - Best of 54
Ulala ZA - Disco Marathon
Ulala ZA - Friday Disco

VAV Music Dance Club Žilina

V centre Žiliny sa pravidelne organizuje akcie v širokej škále štýlov klub VAV MDC, v ktorom som fotil nielen ako PokecLive stuff, ale aj priamo pre podnik. Niečo o atmosfére VAVka Vám napovedia galérie uložené na stránkach podniku.
Red party
VAV Mikuláš

HipHop Centrum Žilina

Prvú HipHopovú tanečnú školu v Žiline s kvalitnými lektormi založili nadšenci pre tento štýl, hudbu a tanec. Keďže veľa z nich poznám, rád som sa nechal nahovoriť na fotenie predvianočného battle, v ktorom súťažili ich žiaci...
Predvianočný newstyle battle

Dopracoval som sa k svojej stránke po tom, ako som o pôvodnú doménu prišiel vďaka hostingu, čo určite nezabudnem spomenúť v blogu. Začínam po dlhšej dobe v perfektnom novom designe od Števa Bačkora. A idem skúsiť ukázať, čo som sa za tú dobu naučil vďaka ľuďom okolo mňa aj vlastnej zvedavosti a dúfam (snáď nie celkom neopodstatnene), že aj akej-takej šikovnosti. Od mojich posledných príspevkov na starej adrese som čo-to poskúšal s fotoaparátom aj klávesnicou (medzi značkami <? a ?>). Tak, ak máte chuť, nech sa páči...

Tu by som sa rád poďakoval ľuďom, ktorí ma ťahajú dopredu (či už profesne alebo rozhľadom), možno ľuďom, ktorí mi pomáhajú fungovať. Nebudem ich tu menovať, oni vedia, kto to je. A navyše by som mohol niekoho uraziť, ak by som ho nespomenul, alebo ho napísal na mieste, o ktorom si myslia, že im nepatrí ;)
Každopádne mám za čo ďakovať, pretože som zavislý od ľudí okolo mňa. Nedokážem byť sám a fungovať v "ľudoprázdne". Vždy potrebujem niekoho, kto ma postrčí vpred.
A zároveň sa ospravedlňujem, ak má niekto kvôli mne pocit krivdy. Nie som dokonalý a ani to o sebe netvrdím...

Kto som? Jeden obyčajný študent-programátor. Mám to šťastie (niekto si myslí, že nešťastie) pracovať pre veľkého hráča na slovenskom internete. Tak som nútený učiť sa nové veci, ktoré sa týkajú programovania alebo marketingu. Vďaka jednej zo služieb som začal s fotením ľudí (v prvom rade párty foto) a stretol som tak práve možno aj Vás.
Ako by možno povedal pán Exupéry, som obdivovateľ života a zmien, ktoré prináša. Teraz možno píšem familiárne, ale som sám zvedavý na zmeny, ktoré v týchto odsekoch urobí čas...